Äge lumemäng Väike suusameeskond

Äge lumespordi väike suusakoondis poodiumil: Äge lumespordi väike suusatiim poodiumil Uludağis toimuvatel Lava võistlustel!

MEDICALPARK-VBG SHIPPING-PEGASUS AIRLINES sponsorluse rassi ÄGE Snow Sport Junior Team, Bursa / Uludag toimunud Ski Center 7-8 märtsil 2014 ajalugu, Türgi väike, et 190 sportlased osalesid liitunud 12 sportlased Point Ski Konkurents. Little slaalom ja suurslaalomiks.Topelt distsipliini Meeste Kategooria Gold 2 2 Bronze, Little Girl slaalom distsipliini, võitis pronksmedali kategooria 1 ÄGE Little Snow Sport Team, Ski Championship Türgi püüab meistrivõistlustel.

Eren İŞÇİMENLER Big Men kategoorias, kullas, Erke BESLER pronksis, Slalom Erke BESLERi kullas, Eren İŞÇİMENLERi pronksis, väikeste tüdrukute kategoorias Peri TÜFEKÇİ võitis pronksmedali. Nende tulemustega võitis ACUT meeskond 12i jagatud 5i medalist, samas kui 27-28 osutus 2014i meistrivõistluste finaalis ambitsioonikaks.