Suusatamine FIS Cup lõppes Geredes

suusatamine fis-trofee lõppes

Türgi Suusaliidu International Ski Cross 2019 tegevuskavasse asub FIS Cup võistlustel lõppes linna Bolu Geredes.

Naiste 10 km ja meeste 15 km tasuta tehnilised võistlused toimusid Arkidi suusakeskuses Geredes toimunud võistluste viimasel päeval. Organisatsiooni teisel päeval FIS programmi raames võitsid naised Ayşenur Dumani meistrivõistlused, Fatma Yavuz võitis teise koha ja Özlem Ceren Dursun võitis kolmanda koha. Hamza Dursun võitis esimese koha, Omer Ayçiçek sai teise koha ja Amed Oğlago kolmanda koha.

Tipptasemel sportlased said oma medalid FISi tehnilise delegaadi Robert Karstajni, Bolu noortespordi filiaali juhi Sadık Öztürki ja Gerede noorte spordi ringkonna direktori Mustafa Kocakaya ja võistluste koordinaatori Özkan Koyuncu poolt.