Istanbuliidid kihutasid Üsküdaris liikluseta

istanbullular costumed uskudarda liiklus

Istanbuli suurlinna omavalitsuse korraldatud üritus "Ma jooksen Istanbuli", "Kas soovite joosta liiklusvabas Üsküdaris?" See tehti motoga. Ühtlasi puudega kodanikke elavdanud üritusel võistlesid kaks tuhat Istanbuli elanikku oma sihtkohta jõudmiseks ägedalt. Meestest võitis esikoha Mestan Turhan ja naistest Damla Çelik.

Istanbuli suurlinna omavalitsuse tütarettevõtte Spor Istanbul korraldatud sarja 'Ma jooksen Istanbuli' teine ​​võistlus peeti täna Üsküdaris. "Kas soovite joosta liiklusvabas Üsküdaris?" Ligikaudu kaks tuhat Istanbuli elanikku jooksis Üsküdaris ilma sõiduki ja liikluseta, mis viidi ellu loosungiga ja elavdas puudega jooksjaid. Üritusel osalesid ka Üsküdari linnapea Hilmi Türkmen, IMMi noorte- ja spordijuht Ayhan Kep ning Spori Istanbuli peadirektori asetäitja Yusuf Önen.

10: 31: 41: 32: 10: 32: 15: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX; ta lõpetas.

Naiste üldklassi kategoorias saavutas 38: 36 oli esimene jooksja, kes finišisse jõudis minuti reitinguga. Elif Mert saavutas teise koha ajaga 40: 20 minutit ja Emine Baydilli lõpetas kolmandana ajaga 43: 28 minutit.

Üritus algas hingamisharjutuste ja soojendusliigutustega. Üritus lõppes autasustamistseremooniaga.

JÄTKAB AASTAT

Tänavune 'Ma jooksen Istanbuli' sari koosneb viiest etapist, millest üks on spetsiaalne etapp. “Ma jooksen Istanbulis” 5. hooaja esimene võistlus peeti märtsis rahvusvahelise naistepäeva eraldistardiga. Võistlused pärast Üsküdari lava; Caddebostani lava jätkub kogu aasta vältel Bakırköy lava ja Bebeki lava, sarja viimase võistlusega.

ESIMENE JOOKS SAI 2016IS

Projekt „Istanbul I running“, eriti Istanbuli maratonil ja Istanbulis, kaasa arvatud poolmaraton, et julgustada osalema Türgis toimuval maanteesõidul, korraldama maanteesõidus osalejaid alternatiivsetele võistlustele, pakkuma jooksjatele seeriavõistlusi, et olla võimeline kohanema jooksjate algusega lähidistantsil. See viidi ellu 2016. aastal.

10 km radadel kulgevaid võistlusi mõõdetakse elektrooniliste ajavõtukiipidega. Igal võistlusel antakse eraldi spetsiaalselt välja töötatud medal, kus võitjaid autasustatakse erinevate kingitustega. Kõigi 4 seeriavõistluse läbinud jooksjad ühendavad oma medalid ja täidavad „Ma jooksen Istanbuli“ medali.