Bitlis peetud suusavõistlused lõppesid

Suusajooksu võistlused täidega on lõppenud

Bitlis lõpetati Türgi suusaliit, mis asub 2021. aastal suusaraja grupimeistrivõistluste tegevuskavas. Bitlis-Tatvani maanteel El Amani suusarajatises 25 linna 320 sportlase osavõtul peetud meistrivõistlustel võitlesid sportlased pääsu nimel kaks päeva tormiliselt.

El Amana suusakuurort klassikas ja vabatehnikas pärast võistlusi võitvatel medalitel tegi Türgist suusaliidu presidendi Ali Oto, juhatuse liikmed Rafik Avsari, Heydar Cetinkaya, Suleyman Yildirim, Mus noorte ja spordi provintsi direktor Emrullah Guler, Tunceli noorte- ja spordidirektoraadi direktor Abdulselam ja osalejad andis.

Võistluste lõpus said U-U21 meeste arvestuses esimesel päeval esikoha Ömer Ayçiçek Vanist, Halil İbrahim Yılmaz ja Cihad Demir. Esikoha sai Gülşah Ağa, teiseks tõusis Zozan Malkaç ning naistest üle U21 kolmanda koha Fatma Köçer. U20 meeste arvestuses tuli esikohale Doğan Oğur, teiseks Cihan Kartal ja kolmandaks Murat Elkatmış. Mine Kılıç sai esikoha, Dilan Demir sai teise ja Beyza Nur Gümüş U20 naiskonna kolmanda koha. U18 meeste arvestuses tuli esimeseks Said Muhammed Soyak, teise koha sai Berkan Metehan Türkeş ja kolmanda koha Ömer Oğur. U18 naiskonnas saavutas esikoha Zülfiye Soyaslan, teise koha sai Şennur Kartal ja kolmanda koha Neslişah Sarıaltun. U16 meeste arvestuses oli Kemal Çelik esimene, Hüseyin Efe Güler teine ​​ja Veysel Vurgun kolmas. U16 naiskonnas saavutas esikoha Rabia Akyol, teiseks tuli Zülal Türk ja kolmandaks Tuba Tuncel. U14 meeste arvestuses oli esimene İbrahim Salli Ayyıldız, teine ​​Abdulsamed Yılmaz ja kolmas Ozan Çanlı. U14 naiskonnas tuli esimeseks Betül Aktaş, teiseks Irmak Erdem ja kolmandaks Sedanur Taşçı. U13 tüdrukute arvestuses tuli esimeseks Hiranur Çığrılı, teiseks Büşra Demirdaşlı ja kolmanda koha Bahar Bektaş. U13 meeste arvestuses oli Mehmet Sefa Ertaş esimene, Bulut Meral teine ​​ja Arda Ertaş kolmas. U12 tüdrukute arvestuses saavutas esikoha Nisan Yıldırım, teiseks tuli Ecrin Şirin Canan ja kolmanda koha Zeynep Karaman. U12 arvestuses saavutas esikoha Muhammed Yasin Kara, teiseks tuli Ömer Asaf Durmuş ja kolmanda koha Bivar Özer.

Teisel päeval saavutas esikoha Ömer Ayçiçek Vanist, teise koha sai Hamza Dursun ja kolmanda koha Cihad Demir meeste U-U21 kategoorias maastikujooksus. Naistest ületas U21 kõrgema koha Gülşah Ağa, teise koha Zozan Malkaç ja naistest Berna Yılmaz. U20 meeste arvestuses sai esikoha Cihat Kartal, teise koha sai Abdurrahim Duman ja kolmanda koha Eyüp Aslan. Mine Kılıç sai esikoha, Dilan Demir sai teise ja Beyza Nur Gümüş U20 naiskonna kolmanda koha. U18 meeste arvestuses sai esimeseks Said Ömer Oğur, teiseks Barış Lumuncu ja kolmandaks Cumali Doğan. U18 naiskonnas saavutas esikoha Zülfiye Soyaslan, teise koha sai Şennur Kartal ja kolmanda koha Neslişah Sarıaltun. U16 meeste arvestuses saavutas esikoha Kemal Çelik, teise koha sai Hüseyin Efe Güler ja kolmanda Civan Karaman. U16 naiskonnas saavutas esikoha Rabia Akyol, teiseks tuli Zülal Türk ja kolmandaks Ayşa Alya Tuzcuoğulları. U14 meeste arvestuses oli esimene İbrahim Salli Ayyıldız, teine ​​Abdulsamed Yılmaz ja kolmas Ozan Çanlı. U14 naiskonnas tuli esimeseks Betül Aktaş, teiseks Rabia Büşra Aydoğdu ja kolmanda koha Irmak Erdem. Esikoha sai Büşra Demirdaşlı, teise Bahar Bektaş ja kolmanda Havvanur Eskikan. U13 meestest sai esikoha Bulut Meral, teise Arda Ertaş ja kolmanda Mehmet Sefa Ertaş. U13 tüdrukute arvestuses saavutas esikoha Nisan Yıldırım, teiseks tuli Zeynep Karaman ja kolmanda koha Pınar Karaman.