Izmiris algasid AVIS 2021 Türgi ronimismeistrivõistlused

Izmiris algasid AVISi ronimismeistrivõistlused Türgis

Izmir Salados Climbing Race, AVIS 2021 Türgi ronimismeistrivõistluste esimene võistlus, korraldas Izmiri motospordiklubi, lühinimega IMOK, 26.-27.

Jooksus, millele järgnesid Kemalpaşa linnapea Rıdvan Karakayalı ja 4 sportlast, kes registreerusid 31 erinevas kategoorias, pääses finišisse 24 sportlast. 1. kategoorias alustas hooaega Bursast pärit Taner Oruç võiduga Citroen Saxo VTS-iga, teiseks tuli Orçun Kuşçu Peugeot 106 GTI-ga ja kolmanda koha noorsportlane Berat Berke Yavuz Citroen Saxo VTS-iga. Kategoorias 2 tuli võitjaks Ford Fiesta R2 ja Burak Title, teiseks Fiat Palio ja Süleyman Yanar ning kolmandaks võistluse ainus naissõitja Sevcan Sağıroğlu Fiat Palioga. Ronimisvõistluste kogenud nimes 3. kategooria oli kiireim Refik Bozkurt Ankarast Renault Sport Clioga, teisena lõpetas İsmet Toktaş Ford Fiesta R2T-ga ja kolmandana Özkan Kırbacı VW Polo GTI-ga. 4. kategoorias võitis võõrustajapiloot Ayhan Germirli Izmirist oma Mitsubishi Lancer EVO IX-ga ajaga 03:35,54 nii esikoha kui ka "kiireima väljumise" auhinna. Pärast väikest pausi radadele naastes tõusis Selim Bacıoğlu oma uue sõidukiga Mitsubishi Lancer EVO IX selles kategoorias poodiumi teisele kohale. Üks 4. aasta Türgi ronimiskategooria 2019. kategooria ambitsioonikaid nimesid, 4. kategooria tšempion Cem Yalın lahkus võistluselt varakult, lahkudes esimesel tõusul teelt.

Kohalikus arvestuses oli 1. kategoorias esimene İsmail Cabacı, teine ​​Burak Navruz, kolmas Barış Karadağ ja 2. kategoorias Serdar Kaan Yalçın, teine ​​Serdar Sarıduman ja kolmas Süleyman Yanar. poodiumil. 3. kategoorias tõstis esikoha karika Hüseyin Yıldırım, teise koha sai Özkan Kırbacı, kolmanda koha sai Muhammed Ali Ülkü ning 4. kategoorias Ayhan Germirli ja teise koha Hasan Alpay Gülten.

Türgi ronimismeistrivõistluste AVIS 2021 teise võistluse korraldab Bursa autospordiklubi (BOSSEK) 17.-18. Juulil Bursa Gemliku linnaosas asuval Şahintepe rajal.