Linnadevahelised karikavõistlused on hingematvad

linnadevahelised karikavõistlused olid hingematvad

Intercity Istanbuli pargis, mis on üks maailma mainekamaid võistlusrajasid, peetud 2021. aasta linnadevaheliste karikavõistluste teine ​​etapp on lõppenud. Võistlused korraldati kolmes erinevas kategoorias nagu Intercity Platinum Cup, Intercity Gold Cup ja Intercity Silver Cup. Kui võistlustel, kus kokku 2 pilooti ägedalt võitlesid, ei jäänud põnevuse doos hetkekski seisma, oli see peaaegu hinge kinni pidav.

Linnadevaheliste karikavõistluste 2. osavõistlus, mis pakub seda kogemust kõigile, kes on kirglikud kihutama, alates autospordikogemusteta kuni profisportlasteni, on lõppenud. Põnevuse annus ei vaibunud hetkekski kolmel ühe kaubamärgi karikavõistlusel, mis korraldati eelmisel aastal vormel-1 organisatsiooni võõrustanud Intercity Istanbul Parkis, mis on üks maailma juhtivaid radu.

Intercity Platinum Cupil lükati piirid

Intercity Platinum Cupil võtsid rajal oma koha legendaarsed Caterhami võidusõiduautod, kus omavahel võistlesid 9 kõrgeimat juhtimisvõimet omavat kiiret sõitjat. Ürituse esimeses sõidus, kus 12 ringist oli 2 sõitu, oli piloot Sinan Çiftçi, teise koha sai Selman Ulusoy ja kolmanda Tevfik Nasuhioğlu. 2. sõidus, kus võistlus jätkus täiskiirusel, sai esikoha Sinan Çiftçi, teiseks tuli Tevfik Nasuhioğlu ja kolmandaks Bahattin Ayan.

Intercity Gold Cupil, mis on amatöörpilootide tipptasemel, said 24 pilooti Renault Megane'i sõidukitega täieliku võistluskogemuse. 8 ringina korraldatud sõidus võitis esikoha Erdem Atlı. Kolmanda koha sai Halil Fatih Küçükyılmaz, kes nägi ruudulippu teisel kohal, Barkın Pınar aga kolmanda koha.

Naisvõistlejad ilmusid ka Intercity Silver Cupile

2021. aasta linnadevahelisel hõbekarikal võistles 24 pilooti, ​​mis valmistati ette motospordisõpradele, kes pole kunagi professionaalselt rajal käinud ja pidasid Renault Clio autodega. Reha Aybey saavutas esikoha 8 vooru linnadevahelisel hõbekarikal, mis hõlmab ka naiste kategooriat. Teise koha sai Murat Halil Özbaş ja kolmanda koha Burak Güler. Naiste arvestuses oli tipus Begüm Avdagiç, kellele järgnes Didem Fatinoğlu.

Isadepäeva pole unustatud

Kuna see oli ka isadepäev pühapäeval, 20. juunil, kui korraldati Intercity Cupi korraldust, kingiti võistlustel isa ja pojana võistelnud Aydonat Atasever & Sarp Atasever ning Yadel Oskan & Berk Oskan duodele suveniirikarikas. Isa-Poja mälestustrofeed esitas osalejatele Intercity'i juhatuse esimees Vural Ak.

Lisaks kingiti härrasmeeste karikas Intercity Silver Cupi sõitjale Sait Nezih Özevinile, kes hoidis võistluse jooksul mitu korda kontakti vältimise eest oma positsiooni arvelt.