Naiste suur veepalli Türgi karikas Izmiri oma

Kemeraltı köögi selluka sertifikaat

Izmiri metropoliit Belediyespor alistas selle korraldatud Suure naiste veepalli Türgi karika finaalis METU 24-2. Seega jõudis ta meistrivõistlustele ilma lüüasaamiseta.

Celal Atiku spordikompleksi ujulas peetud kolmepäevase naiste suure naiste veepalli Türgi karikasarja finaalmängus võitis kohtumise İzmir Metropolitan Belediyespor, kes läks vastamisi Lähis-Ida tehnikaülikooliga (METU). -24 ja tuli meistriks. Eelmisel hooajal avatud veepalli filiaalis õnnestus klubil selle organisatsiooniga oma muuseumisse paigutada oma esimene oluline karikas. Kui METU oli teine, siis karikasarja kolmanda koha saavutas Adana Kurtuluş, kes alistas Yeşilyurti tulemusega 2-12.

Karikad ja medalid andsid võistkondadele üle veepalliliidu direktorite nõukogu liige Süreyya Eyüpoğulları, Izmiri suurlinna omavalitsuse noorte- ja spordiosakonna juhataja Hakan Orhunbilge, Izmiri suurlinna omavalitsuse president Ersan Odaman. Spordiklubi ja prof. Dr. Celal Reha Alpar andis selle.

Iga eesmärk on istik

Naiste veepalli Türgi karikavõistlustel löödi 261 väravat. İzmiri suurlinna omavalitsuse noorte- ja spordiklubi president Ersan Odaman teatas, et nad istutavad Ormanİzmiri kampaania raames karika mälestuseks 2240 istikut. 2240 istikut esindab löödud väravate arvu ja klubi asutamise aastat.