Võrkpalli Euroopa meistrivõistlustel tegid võrgu sultanid kolmest kolmest

võrgu sultanid tegid seda Euroopa meistrivõistlustel

Võrgusultanid kohtusid 2021. aasta CEV Euroopa meistrivõistluste kolmandas kohtumises Rootsiga. Meie Rumeenia ja Ukraina alistanud naiste rahvusvõrkpallikoondis suutis oma grupis 3-st kolmest edestada, alistades Rootsi 3: 0.

Tänavu 32. korda peetud organisatsioonis võitis Rumeenia võõrustatud D-alagrupi poolkuu meeskond Rumeeniat 3: 1 ja Ukrainat 3: 0, saades 2: 2. Võites Euroopa meistrivõistlustel Rootsit 3: 0, saavutas meie naiste võrkpallikoondis Rumeenia ja Ukraina järel järjekordse võidu ning saavutas oma grupis 3 kolmest.

Meie poolkuu tähevõrkpallurid võitsid kohtumise setid 31-29, 25-21 ja 25-11.

"Sultans of the Net" läheb täna kell 4 oma 20.30. kohtumises vastamisi Soomega.

Turniiril 24 võistkonda; Serbia võistleb neljas grupis, mida võõrustavad Rumeenia, Horvaatia ja Bulgaaria. Rühmavõistluste lõppedes pääsevad 4 parema hulka 4 parema sekka kuuluvat võistkonda.

Võistkonnad, kes domineerivad oma vastaseid kaheksandikfinaalis, kus meeskonnad seisavad silmitsi ristmängu meetodiga, kirjutavad oma nimed veerandfinaalis. Korralduses mängitakse Bulgaarias ja Serbias 8 finaali ja veerandfinaali. Poolfinaali ja finaali võõrustab Serbia.

Meistrivõistluste alagrupimängud lõpetatakse 26. augustil ja kaheksandikfinaalid mängitakse 8.-28. Veerand- ja poolfinaalid mängitakse 30. augustist 31. septembrini, meistritiitli ja kolmanda koha kohtumised aga 3. septembril.