Pedaalid hakkasid keerlema ​​Sakarya MTB Cupiga

pedaalid hakkasid pöörlema ​​sakarya mtb tassiga

Metropolitan Municipality Sunflower Valley rattavõistluse põnevus algas MTB Sakarya karikavõistlustega. Orus mägimaratoni rajal peetud jooksu võitjad selgusid. Kell 14.00 algab BMX superkrossi MM.

MTB ja BMX-i põnevus, mida võõrustas Sakarya Metropolitan Municipality, sai alguse Sunflower Bicycle Valleys. Paljud spordisõbrad üle kogu maailma, Türgist ja Sakaryast tulid orgu juba varakult. Võistluse põnevus algas MTB Sakarya CUPiga orus asuval "mägiratta" rajal. Orus asuval 4-meetrisel rajal peeti mägimaratonijooksud. Kuldmedali nimel heitlesid ägedalt kahes kategoorias, eliitmehed ja eliitnaised, rattasportlased.

Põnevust jätkub ka BMX maailmakarikaga

Eliitmeeste arvestuses tuli esikohale šveitslane Albin Vital, teiseks Walter Simon ja kolmandaks Walter Andrin. Naiste eliitkategoorias lõpetas esimesena Popova Iryna Ukrainast, teisena Sarkulova Forehead Kasahstanist ja kolmandana Fetpraphan Warinthorn Taist. Medalid jagati kõrgele poodiumikohale tõusnud jalgratturitele. Seevastu kell 14.00 algavale BMX-i superkrossi maailmakarikavõistlustele on alanud kvalifikatsiooniringid. Pärast neid ringe algavad maailmakarikavõistlused. Põnevust orus jätkub ka BMX-võistlusega.