Bursa suurlinna omavalitsuse presidendi karikas BUSKI teabetöötlus

Bursa suurlinna omavalitsuse presidendi karika BUSKI teabeprotsess

Bursa pealinna omavalitsuse poolt sisekommunikatsiooni tugevdamiseks korraldatud '7. Presidendi karika jalgpalliturniir lõppes pärast ägedaid võitlusi. Turniiri finaalis, milles osales 57 meeskonda ja 624 töötajat, võitis karika BUSKİ Bilgi Islem.

Jätkates oma tööd paljudes valdkondades taristust kuni pealisehituseni Bursas, jätkab pealinna omavalitsus ka ühiskondlikku tegevust personali motivatsiooni tõstmiseks. Selles kontekstis on „16. Toimus president Cup jalgpalliturniir. Aticilari spordihoones peetud turniiril, kus osalesid Bursa pealinna omavalitsus ja kõik selle sidusettevõtted, võistles ägedalt 05 meeskonda. Kui turniiril osales kokku 7 töötajat, siis peeti 52 jalgpallimatši. Turniiri finaalis; Karikavõitjaks tuli BUSKI Data Processing, kes alistas BUSKI Elektri-, Masina-, Materjalivarustuse osakonna. Kui turniiril saavutas kolmanda koha Constabulary 624, siis Tulumbacılar 160 sai neljandaks. Parks and Gardens Branch Directorate valiti turniiri kõige härrasmehelikumaks meeskonnaks. Lisaks karikale ja medalile kingiti meistermeeskonnale kinkekaart 2 tuhat TL, teine ​​koht karika ja medaliga 1714 tuhat TL, kolmas koht karika ja medaliga, 12 tuhat TL ning neljas ja kõige härrasmeeskond 9 tuhande TL suuruse kinkekaardiga.

Turniiri lõpus peetavale karikate tseremooniale; Osalesid Bursa suurlinna linnapea Alinur Aktaş, peasekretär Ulaş Akhan, BUSKİ peadirektor Güngör Gülenç, osakondade juhid, ettevõtete juhendajad ja personal.

Pealinna linnapea Alinur Aktaş ütles, et nad teevad suurlinna omavalitsuse töötajatega 365/7, 24 päeva aastas intensiivset tööd, et muuta linn ilusamaks ja elamisväärsemaks. Märkides, et igaüks 13 tuhandest töötajast pani teenistusse oma higi ja vaeva, ütles president Alinur Aktaş: „Meil on tore meeskond. Vaatamata kõigile maailmas kogetud raskustele oleme Bursa pealinna omavalitsusena teinud häid töid. Korraldame selliseid tegevusi, et suurendada oma töötajate suhtlust, motivatsiooni, usaldust ja efektiivsust. Jätkame Bursa elanike teenimist ja oleme nende käsutuses. Tänan teid pingutuse eest, et võtta asutusega ühendust iga linna punkti ja rakuga. Õnnitlen kõiki meie töötajaid, kes turniiril osalesid.