İzmiri naiste veepallimeeskond võitis Galatasaray ja jõudis õnneliku lõpuni

Izmiri naiste veepallimeeskond alistas Galatasaray ja jõudis õnneliku lõpuni

İzmiri suurlinna valla noorte- ja spordiklubi naiste veepallimeeskond võitis Galatasaray ja jõudis õnneliku lõpuni. minister Tunç Soyer"See meistrivõistlus sobib Izmiri naistele väga hästi," sõnas ta. Izmiri pealinna noorte ja spordiklubi naiste veepallimeeskond tuli meistriks, alistades 22.–24. juulil Istanbulis Galatasaray. Izmiri pealinna linnapea oma postituses oma sotsiaalmeedia kontodel Tunç Soyer«See meistritiitel sobib İzmiri naistele väga hästi. Õnnitlen meie Izmiri pealinna omavalitsuse sportlasi, kes tulid veepalli 1. liigas Galatasaray alistamisega Türgi meistriks. Olete pakkunud meile suurt uhkust ja elevust. Olgu teie edu alati."

Galatasaray on teine, METU kolmas.

İzmiri suurlinna noorte- ja spordiklubi kohtus Istanbuli Tozkoparani ujulas toimunud naiste suure veepalli 1. liiga finaalmängus viimase tšempioni Galatasarayga, kus osales kuus meeskonda. İzmiri suurlinna valla noorte- ja spordiklubi naiste veepallimeeskond, kes lõpetas esimese perioodi seisuga 3:1, lõpetas poolaja 7:3 paremusega. Kolmanda perioodi seisuga 8-4 domineerinud meeskond võitis kohtumise 10-7 võiduga ja tuli meistriks. Kübra Kuş lõi kohtumises 5, Selina Çolak 4 ja Hanzade Dabbağ 1 värava.

Meistrivõistlustel, kus Galatasaray oli teine, lõpetas Lähis-Ida tehnikaülikool (METU) hooaja kolmanda kohaga.