Selinay Tuğçe Kır tähistas Ordu triatloni Türgi karikavõistlusi

Selinay Tugce määrdunud armee triatloni Türgi karikavõistlustel

Ordu linnavalitsuse ja Türgi triatloniliidu koostöös Ordu triatloni Türgi karikavõistlustel võitis suurlinna sportlane Selinay Tuğçe Kır lähimat rivaali 07.06 minutiga ega kaotanud koduväljakul poodiumi kõrgeimat positsiooni.

Ordu Triatlon Turkey Cup, mille võõrustajaks on Ordu pealinna omavalitsus, jätkab suure entusiasmiga. Erinevate kategooriate triatleedid võistlevad ägedalt kolmel eraldi rajal: ujumine, rattasõit ja jooks. Tänavu kolmandat korda 3 provintsi 22 sportlase osavõtul peetud sportlaste võitlus jooksudel pakub publikule suurt elevust.

SELİNAY JÕUDS VÕIDU, TUNNISTADES 07.06 MINUTIT LÄHIMAST VÕISTLEJAst

Ordu pealinna valla spordiklubi rahvussportlane Selinay Tuğçe Kır, kes saavutas edukaid tulemusi igal võistlusel, kus osales ja tegi Ordu uhkeks, ei lahkunud Ordu triatloni Türgi karikavõistluste esikohalt. Noorte naiste A-kategoorias lähimale konkurendile 07.06 minutiga suure vahe teinud Kır võttis rinnakorvi ja lõpetas sõidu 1. kohaga.

KIR: "SUUR AITÄH MEIE PRESIDENDILE HILMI GULERILE"

Pärast võistlust oma tundeid ja mõtteid väljendades ütles Ordu suurlinna valla spordiklubi rahvussportlane Selinay Tuğçe Kır, et tal on väga hea meel olla Ordus esimene. Väljendades, et organisatsioon talle väga meeldib ja tema eesmärk on Euroopa, tänas Kır pealinna linnapead toetuse eest. Ta edastas oma tänusõnad ka Mehmet Hilmi Gülerile.

Selinay Tuğçe Kır tegi oma avaldustes järgmised avaldused:

"See on suurepärane organisatsioon. See oli lõbus rada, kuigi tuul oli miinuseks. Ma võistlen sõjaväe pärast. Olen väga õnnelik, et sain siin kraadi. Ordu pealinna vallavanem dr. Suur tänu Mehmet Hilmi Gülerile. Mõnes mõttes olen siin nende pärast. Minu sihtkoht on Euroopa. See on minu jaoks nendel võistlustel väga oluline.»

Ordu pealinna valla spordiklubi rahvasportlane Selinay Tuğçe Kır, kes saavutas pärast jooksu 1. koha, sai medali Ordu pealinna valla abilinnapealt Adem Atikult ja koges suurt rõõmu.