Võit Dikilis, Ukrainas ja Lätis

Võit Dikilis Ukrainas ja Lätis

Dikilis neli päeva kestnud FIVB kuni 19-aastaste rannavõrkpalli MM on jõudnud lõpule. Põnevate võistluste tunnistajaks olnud meistrivõistlustel jõudsid õnneliku lõpuni naistest Ukraina ja meestest Läti.

Naistest tuli Ukraina ja meeste arvestuses Läti meistriteks FIVB alla 19-aastaste rannavõrkpalli maailmameistrivõistlustel, mille korraldas Izmiri suurlinna omavalitsus koostöös Dikili valla, Türgi Võrkpalliliidu (TVF) ja Rahvusvahelise Võrkpalliföderatsiooniga (FIVB) AXA sponsorlusel. Sigorta.

Naiste finaalmatšis Dikilis neli päeva kestnud korralduses alistas ukrainlanna Serdiuk-Romaniuki duo 2:0 USA Massey-Pateri duo ja jõudis Euroopa meistritiitlile. Kolmanda koha saavutas Kanada Glagau-Sorra, kes alistas ameeriklase Kubiak-Showalteri 2:0.

Meeste finaalkohtumises alistas valge võistkond Fokerots-Auziņš Lätist 2:0 sinise meeskonna Bulgacs O.-Teteris Lätist ja jõudis karikale. Kolmanda koha sai Canet-Rotari duost koosnev Prantsusmaa, kes alistas 2:0 Itaalia Armellini-Acerbi duo.
Sportlastele andsid auhinnad ja medalid üle TVF-i aseesimees Alper Sedat Aslandaş, İzmiri suurlinna omavalitsuse aselinnapea Mustafa Özuslu, Dikili linnapea Adil Kırgöz, Dikili ringkonna kuberner Ali Edip Budan, TVF-i juhatuse liige Metin Mengüş, Southwest Sports CEO Gürsel Sixel, Southwest Sports. Pazarlama ja digitaalsete lahenduste direktor Cemal Çırpılar, FIVB tehniline delegaat Joep Van Iersel, FIVB kohtunike delegaat Jeffrey Brehaut.