"Big Fish" läheb LÖSEVile Adana Karataşis peetaval JIG-turniiril

Big Fish Gone To Lose In The JIG Tournament Held In Adana Karatas

Kolmas JIG-turniir, mille korraldas Adana suurlinna omavalitsus, peeti Karataşi sadamas. Püütud kalad pandi oksjonile ja tulu annetati LÖSEVILE.

Karataşi sadamas toimunud turniiril võistles 210 sportlast 66 kategoorias 3 paadiga. Kategooriates "Püüa ja vabasta", "Suurim kala" ja "Kõige rohkem kala" võistelnud võistlejatele jagati rahalisi auhindu ja erinevaid kingitusi.

Turniiril, kus esinesid ka kohalikud artistid, osales Çukurova ülikooli kalandusteaduskonna kohtunike komisjon. Kui püüda-vabasta harus püüti ja lasti lahti 66 kala, siis Team Molly võitis 5000 TL ja teiseks tulnud Team Boyka annetas LÖSEVIle 3000 TL.

Võistkond Fabulous Fishermen saavutas samas harus kolmanda koha ja sai auhinnaks 2000 TL. Kalade arvestuses saavutas esikoha Team Esas 01, teiseks jäi Team Özibey ja kolmandaks Team Turkuaz. Võistkond Diffirci võitis turniiri suurima kalaauhinna 7500 TL ja võitlusvöö.

Turniiri tulemusena püütud kalade oksjonilt saadud 12.150 TL annetati samuti LÖSEVIle.