Bursa sportlane Hatice Kübra İlgün saavutas maailma edetabelis kolmanda koha

Bursa sportlane Hatice Kubra Ilgun on maailmameister

Bursa Metropolitan Belediyespori rahvusliku taekwondo mängija Hatice Kübra İlgün saavutas Mehhikos peetud taekwondo maailmameistrivõistlustel kehakaalus 57 kilogrammi maailma kolmandaks.

Bursa Metropolitan Belediyespor Clubi olümpiamedalist taekwondo Hatice Kübra İlgün teeb meid jätkuvalt uhkeks oma edu üle turniiridel, millel ta osales. Mehhikos peetud taekwondo maailmameistrivõistlustel naiste 57 kilogrammi kehakaalus meie riiki esindanud İlgün suutis võita taekwondo aasta suurima korralduse üritusel pronksmedali ning andis kvoodipunktid 2024. aasta Pariisi olümpiamängudele.

Meistrivõistlustel, kus võistles ligikaudu 123 sportlast 750 riigist, alistas esimese ringi matšita läbinud rahvuslik taekwondo viimases 32 raundis Alisson Montano El Salvadorist ja viimases 16 raundis vastamisi austraallase Stacey Hymeriga. . Selles voorus vastase alistanud Hatice Kübra İlgün pani oma nime kirja veerandfinaalis. Hatice Kübra İlgün, kes suutis veerandfinaalis alistada marokolanna Nada Laaraji, pääses poolfinaali ja kindlustas endale medali. Finaaliheitluses Taiwani Chia-Ling Loga vastamisi astunud Hatice Kübra İlgün kaotas vastasele 2:1, võitis pronksmedali ja tõusis maailma kolmandaks.