ABB spordiklubi võitis Türgi taekwondo meistrivõistlustel 5 medalit

ABB spordiklubi võitis Türgi taekwondo meistrivõistlustel medali

Jätkates spordi ja sportlaste toetamist pealinnas, toetab Ankara Metropolitan Municipality (ABB) jätkuvalt kõiki spordialasid.

Spordiklubid, mis kuuluvad Ankara linnavalitsuse koosseisu, mis jätkavad spordi ja sportlaste toetamist, ei saa edust küllalt. Ankara Metropolitan Municipality Sports Club osales 15.-18 Ispartas toimunud Clubs Turkey Taekwondo meistrivõistlustel, millest võttis osa 2022 klubi ja 609 tuhat sportlast; 4 võidetud medaliga tuli ta meeste arvestuses Türgi meistriks, naiste arvestuses tuli kolmandaks ja üldarvestuses teiseks.

Suurlinna spordiklubid hakkasid oma nime maailmale tuntuks tegema, purustades edurekordeid riiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel.

Ajalooline edu Ankara Metropolitan Belediyesporilt

Ajaloolise edu saavutas Ankara Metropolitan Municipality Sports, mis osales 15.-18 Ispartas peetud taekwondo meistrivõistlustel Clubs Turkey, kus osales kokku 2022 tuhat sportlast ja 4 klubi.

Ankara Metropolitan Municipality Spordiklubi võitis kokku 4 medalit, sealhulgas 1 kuld- ja 5 pronksmedal; Jõudes meeste arvestuses Türgi meistritiitlile, sai ta naiste arvestuses kolmandaks ja üldarvestuses teiseks.

İbrahim Öter 58 kg meestele, Oğuzhan Kılıçkaya 63 kg meestele, Haltan Uygun 87 kg meestele, Zehra Kaygısız 57 kg naistele; Naiste kehakaalus 73 kg võitis pronksmedali Dilara Arslan.