Kokkuvõte: Konyaspor 2-1 Galatasaray mängu tipphetked ja väravate link

Kokkuvõte Konyaspor Galatasaray mängu kokkuvõte ja väravate vaatamise link

Galatasaray lõpetas 26-mängulise kaotuseta seeria superliiga 14. nädalal, kaotades 2:1 Konyasporile. Kohtumises, kus Galatasaray läks esimesel poolajal Milot Rashicaga 31. minutil juhtima, võitis kodumeeskond Konyaspor kohtumise teisel poolajal Soner Dikmeni ja Oğulcan Ülgüni väravatega 2:1 ning sai kirja 3 punkti. Fännid saavad Konyaspor-Galatasaray mängu täielikku kokkuvõtet, väravaid ja olulisi hetki vaadata Bein Sportsi kodulehelt.

Galatasaray läks Süper Lig Spor Toto 26. nädalal võõrsil vastamisi Konyasporiga. Konya Metropolitan Municipality staadioni võõrustav meeskond võitis skooriga 2:1.

Galatasaray asus 31. minutil Milot Rashicaga juhtima, Konyaspor lõi 62. minutil selle värava vastu Soner Dikmeniga. Oğulcan Ülgüniga lisaajal veel ühe värava löönud Konyaspor võitis kohtumise 2:1.

Galatasarays mängu 11-s alustanud Berkan Kutlu sai kollase kaardi 35. minutil mängukeelu. Berkan Kutlu järgmisel nädalal Adana Demirspori vastu mängida ei saa.

Pärast seda tulemust lõppes Galatasaray 14. liiga võiduseeria.

Galatasaray sai selle tulemusega 60 punkti. Konyaspor tõusis 34 punktini.

Galatasaray läheb järgmisel nädalal liigas vastamisi Adana Demirsporiga. Konyaspor läheb Ümraniyesporisse.

Konyaspor 2-1 Galatasaray mängu kokkuvõte ja mängu olulised hetked

90+3 VÄRAVAT | Konyaspor asus Oğulcan Ülguni väravast 2:1 juhtima. Bruno Pazi sööduga palli ette saanud Oğulcan saatis kõva ja pehme löögiga palli võrkudesse.

88′ Konyaspori väravat Endri Çekici vastu ei loeta suluseisuks. Endri Çekici sai selle värava järel särgi eemaldamise eest kollase kaardi.

77 Nicolo Zaniolo lööb karistusalast väljastpoolt, Sehic lööb viimasel minutil nurgalöögi.

76′ Mahir tabas palli posti tagant kaitsja taha. Õhupall lendas minema.

71′ Milot Rashica pall võrku katkestati suluseisu tõttu.

70 lahkus Rashicast Icardisse. Icardi ei saanud seda võtet, mida ta tahtis.

70′ Francisco Calvo sai kollase kaardi Icardi vea eest.

68′ Konyaspori kiirrünnakul üritas Marlos tühjal väljakul palli Dioufile visata, kuid Kaan Ayhan sekkus kriitiliselt.

62′ VÄRAV | Konyaspor viigistas Soner Dikmeni väravaga. Soner valdas väga hästi palli, mille Bruno Paz maast ära võttis. Tema parema jalaga tehtud löök tabas samuti Muslerat ja läks võrkudesse.

61′ Sacha Boey sai Marlose vea eest kollase kaardi.

60′ Icardi tabas kaugelt posti ja Sergio Oliveira läks karistusalasse. Nahareis on pähe saanud.

57′ Abdulkerim sekkus pallingusse, mille Calvo karistusalas sees keerutas. Muslera päästis palli viimasel hetkel värava suunas.

54′ Mame Dioufi värav Konyasporis tühistati suluseisu tõttu.

51′ Icardi ei suuda puudutada palli, mille Leo Dubois vasakult äärelt ära võttis. Seejärel heisati sululipp.

43′ Sacha Boey saadab paremalt äärelt palli karistusalasse ja suundub värava poole. Sehici kontrolli all tabas pall küljevõrke.

37 Icardile veel üks kollane! Argentina staar sai Adilile keskväljal vea teinud kollase kaardi.

36′ Berkan Kutlu saab keskväljal vastasele tehtud vea eest kollase kaardi. Berkan Kutlu sai kollase kaardiga mängukeelu. Young puudub Adana Demirspori matšist.

31′ VÄRAV | Galatasaray läks Milot Rashica väravaga 1:0 juhtima. Galatasaray kiirrünnakul nägi Kerem Rashicat ette. Kosovo mängija saatis vasaku jalaga pehme löögiga palli võrkudesse.

29′ Icardi nägi Boey selja tagant veeremas. Boey tulistas diagonaalselt. Väravavaht Sehiç võttis palli nurgast ära.

21' Francisco Calvo löök tabas karistusalast Alejandro Pozuelo. Pall läks üle pea.

18′ Milot Rashica saadab palli kaitsja taha ja Icardi saadab tsenderdusega palli võrku. Pall jäi väravavaht Sehicile.

13′ Marlos Moreno vibu tabab kaitset ja läheb Muslera poole.

Muhammet Demir kohtub paremalt äärelt palliga 5′ Abdulkerimi juures. Ta tahtis selle jätta karistusalas viibinud Mahir Emrelile, kuid Dubois sekkus.

3′ Mahir Emreli sai paremalt tagareast alla ja keeras välja. Kaitses Duboisi kriitiline vastus.

1′ matš algas Zorbay Küçüki signaaliga.

Vaadake Konyaspor Galatasaray tipphetki Youtube Bein Sports Konya GS mänguvaatamise kokkuvõtte link. Mis on Konyaspor Galatasaray matši tulemus? Mis kell Konyaspor Galatasaray matš on? Kes lõi Konyaspor Galatasaray mängus väravaid? Konyaspor Galatasaray kellade kokkuvõte youtube, Vaata Konya Galatasaray mängu kokkuvõtet bein sport, lig tv Konyaspor vaata Galatasaray kokkuvõtet, vaata Konyaspori mängu kokkuvõtet, Kes lõi Konyaspor Galatasaray mängu väravad? Kui pikk on Konyaspor Galatasaray mäng?, Vaadake Konyaspori väravaid, vaadake Galatasaray mängu kokkuvõtet, vaadake kokkuvõtet, bein sport Vaadake Galatasaray mängu kokkuvõtet, kes lõi Konyaspori väravad?, Kes lõi Galatasaray väravaid?, vaadake Galatasaray väravaid