Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü vaata mängu otseülekannet Selcuk Sports Fb Ankara otseülekande link

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu vaata otseülekannet Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara otseülekande link

Fenerbahce läheb Spor Toto Superliiga 29. nädalal vastamisi Baskenti meeskonna MKE Ankaragücüga. Kuigi Galatasaray võitis eilse kohtumise Superliigas, peab Fenerbahce kohtumise võitma, kuigi see vähendab meistritiitli võimalust. Fännid, kes soovivad Fenerbahce Ankaragücü matši otseülekandes vaadata, otsivad, kuidas FB Ankara matši tasuta otseülekandes vaadata. Selçuki sport Fenerbahce Ankaragücü vaata mängu otseülekannet Bein Sports 1 Justin TV Vaadake Fenerbahce matši ilma külmutamata Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara otseülekanne vaadata ebaseaduslikku linki. Millal tehakse Fenerbahçe Ankaragücü matši otseülekanne?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu jälgib matši otseülekandes

Fenerbahçe võõrustab Süper Ligi 29. nädalal Ankaragücüd. Beşiktaşi derbis Karagümrüki kukutanud Jorge Jesuse meeskond jätkab koduväljakul seeriat. Nädalal, mil liider Galatasaray võitis, ei talunud kollane Lacivertliler punktikaotust. Baskenti meeskond, kelle moraal Istanbulspori võiduga tõusis, pidas oma esimese kohtumise. KadıköyTa tahab jätkata. Millal on Fenerbahçe-Ankaragücü mäng, mis kell, mis kanalil? Vastused küsimustele ja mängueelsed üksikasjad on meie uudistes.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu vaata matši

Ankaragücü, kes oli Fenerbahçe külaline Jorge Jesusi juhendamisel, kelle 7-mänguline kaotuseta seeria Beşiktaşi derbis katkes ja eelmisel nädalal allajäänud kohtumises Fatih Karagümrüki 2:1 alistas, kaotas mängus 57 punkti. tee. Liidril Galatasarayl polnud võidetud nädala jooksul kannatust. Karikavõistlustel Trabzonspori alistades poolfinaali pääsenud Baskenti meeskond alistas koduväljakul Istanbulspori 3:2 ja kogus tulejoonelt väljudes 28 punkti. Tolunay Kafkase meeskond jätkab debüüti kõva vastase komistamisega.

Spor Toto Superliiga 29. nädalal lähevad Ülkeri staadionil vastamisi Fenerbahçe ja MKE Ankaragücü. Kell 20.30 algavas kahe meeskonna heitluses vilistab kohtunik Atilla Karaoğlan. Karaoğlani abideks saavad Serkan Ok ja Esat Sancaktar. Kohtumise 4. kohtunik on Hüseyin Göçek, Erkan Engin istub kohtumises VAR-i toolil. AVAR-is saadavad Enginit Bahattin Şimşek ja Süleyman Özay.

toetaja24 Fenerbahce Ankaragucu live match watch

Altay Bayındır eemaldati mängumeeskonnast

Jorge Jesus ei saa paljudest oma mängijatest Ankaragücü vastu kasu, nagu viimastel nädalatel. Ferdi Kadıoğlu ei saa täna õhtul mängida, kuna talle on Karagümrüki kohtumises määratud kollane kaart. Lincoln ja Luan Peres on endiselt vigastatud. Matšimeeskonnast eemaldati ka alaseljavalu käes vaevlenud Altay Bayındır. Kuigi Batshuayi, Oosterwolde ja King on tööle hakanud, ei ole need 3 mängijat Ankaragücü ees ohus.

justin TV Fenerbahce Ankaragucu Vaata mängu otseülekannet

Liiga palju nimesid Fenerbahçe karistusalas tekitab Jorge Jesusele iga nädal peavalu. Ferdi nägi lõpuks oma 4. kaarti ja sai mängukeelu. Enne tänaõhtust matši on kohal Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor ja Enner Valencia. Kui need 7 mängijat saavad kaardi, ei saa nad Başakşehiri vastu liigas osaleda.

Fenerbahces oli just Batshuayi vigastus ennekõike see, mis kõik Jorge Jesusi plaanid segi pani. Belglase puudumisel end pidevalt ründeliinis proovinud portugallasest treener ei saanud soovitud esitust. Ka kollase-meresinisel oli Karagümrüki vastu raske positsiooni võtta. Sel põhjusel eeldatakse, et Isa teeb Ankaragücü näol muudatuse.

Fenerbahce Ankaragucu Mis kell matši otseülekanne tehakse?

Täna õhtul kell 20.30 algavast Fenerbahce-Ankaragücü kohtumisest, mis mängitakse Ülkeri staadionil, teeb otseülekande beIN Sports 1. Meie uudistes on 90 minuti otsesaadete järelkontroll, mida juhib Atilla Karaoğlan.

Fenerbahce-Ankaragücü mäng võimalik 11

Vaadake Fenerbahce Ankaragucu mängu otseülekandes

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radakovic, Mujakic, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1:1 Ankaragucu matši otsekommentaar

85′ KARISTUS | Fenerbahce võitis penalti. Ezgjan Alioski saatis palli karistusalasse, samal ajal kui İrfan üritas pallile tõusta, kuid Matej Hanouseki sekkumine jäi maapinnale. Kohtunik Atilla Karaoğlan näitas penaltipunkti.

81′ VÄRAV | Ankaragücü asus Ali Sowe väravast 1:0 juhtima. Kiirelt arenenud Ankaragücü rünnakul jättis Lamine Diack selle kaitse taga rippuvale Ali Sowele. İrfan lõi näost näkku löögi. Hästi palli jälgides kukutas Sowe palli tühja väravasse ja viis oma meeskonna 1:0 ette.

50′ Rossi tabas Pedro poolt maha visatud palli diagonaalselt. Pall läks väravavaht Gökhan Akkani kätte.

45+1′ Fenerbahce mängija İsmail Yüksek sai kollase kaardi Taylan Antalyalı vea eest.

45′ Samet lõi vasakult äärelt Arda Güleri kasutatud nurgalöögi. Pall tuli latilt tagasi.

44′ Arda Güler eemaldab korraga mängust 3 mängijat ja toob nad vastamisi. Väravavaht Gokhan väravat ei lubanud.

43' Fenerbahce kaitses tõrjus nurgalöögi, mille kasutas Emre Kılınç. Stelios Kitsiou tabas keerlevat palli, kuid pall läks üle.

41′ Arda Güleri nurgalöök tabas Szalai peaga. Pall põrkas üle lati.

38′ Stelios Kitsiou söötis karistusalas palli Ghayas Zahidile. Ta tulistas kohe, kuid pall tabas kaitset ja läks nurka.

37' Arda Güler annab Fenerbahçe kiirrünnakul stiilse söödu Zajcile. Zajc jättis selle enda kõrvale Serdarile. Serdari keskväljalöök läks väravavaht Gökhanile.

28′ Jorge Jesus kasutas aega ära ja helistas Miha Zajcile, İsmail Yüksekile ja Ardale ning ütles neile, mida nad tahavad.

22′ Attila Szalai saadab palli kõrgele kaitse taha. Enner Valencia väravasööja lipp tõuseb.

8′ Arda Güler lööb karistusalast väljastpoolt tugeva löögiga väravavaht Gökhani. Sameti peaga löök tabas Arda kasutatud nurka. Stelios Kitsiou pühkis palli joonelt minema.

5′ Nähes, et Stelios Kitsioul on lisavarustus kõrvas, hoiatas kohtunik mängijat. Stelios Kitsiou võttis ka kõrvarõnga ära ja viskas selle väljaku kõrvale.

1′ Raskes heitluses kõlas esimene vile.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü vaadake mängu otseülekannet Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Krüptimata Bein Sports Fb Ankara vaadake selcukspor TV otseülekannet vaadake Fenerbahce Fenerbahce Ankara matši Vaadake Fenerbahce matši otseülekannet Justin tv Fenerbahce Ankara jälgige otseülekannet Fenerbahce Ankara loginhcünerbkature tugijaam24 matš Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara krüptimata vaadata jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu otsemäng

toetaja24 Fenerbahce Ankaragucu Vaadake matši otseülekannet, vaadake tasuta tasuta lekkeid, vaadake Justin TV-d, Jojobeti TV-d, Matbeti tasuta matši Vaadake Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü mängu otseülekannet, vaadake tasuta lekkeid, vaadake Justin TV-d, Jojobeti telesaadet, Matbeti tasuta matše.