Fenerbahce Kayserispori matši otseülekanne ilma paroolita vaata otseülekannet A Spor FB KAYSERİ ZTK mängu vaatamise link

Fenerbahce Kayserispori otseülekanne, vaata otseülekannet A Spor FB KAYSERI ZTK mängu vaatamise link

Fännid, kes soovivad Fenerbahce Kayserispori matši otseülekandes vaadata, et Ziraat Turkish Cupil poolfinaali pääseda, otsivad, kuidas vaadata Fenerbahce Kayserispori matši teleriekraanidelt ja internetist ilma illegaalse HD otseülekandeta tasuta. Fenerbahçe Kayserispori matši otseülekande vaatamiseks ei pea te otsima illegaalseid kanaleid, nagu fanium24, selçuk sports, justin tv. Fenerbahçe Kayserispori matš kantakse ASPORist otse üle HD-kvaliteediga kell 20:30. Millal on Fenerbahçe-Kayserispor mäng, mis kell, mis kanalil? Vastused küsimustele, võimalikud 11-d ja mängueelsed detailid on meie uudistes.

Fenerbahçe ja Kayserispor jagavad Ülkeri staadionil Türgi põllumajanduskarika veerandfinaalmängus oma trumpe. Eile langes Galatasaray välja Başakşehiri poolt. Fenerbahce soovib võita ZTK Kayserisporit ja pääseda poolfinaali, et unustada nädalavahetusel saadud Beşiktaşi kaotus. Veerandfinaalid mängitakse ühe eliminatsiooni meetodil. Fenerbahçe – Kayserispor mängu võitja läheb poolfinaalis vastamisi Sivassporiga.

President Ali Koçi ja Jorge Jesuse külaskäiguga Beşiktaşi lüüasaamisega alanud valusa protsessi katkestanud Fenerbahce otsib Ziraat Turkish Cupil väljapääsu. Hiiglaste õudusunenägu Kayserispor otsib taas üllatust. Enne kriitilist matši 'Millal on Fenerbahce-Kayserispor mäng, mis kell, mis kanalil? » 11 võimalust ja üksikasju on meie uudistes.

Fenerbahçe võõrustab Türgi põllumajanduskarika veerandfinaalis Kayserisporit. Kaotades derbis Beşiktaşile 4:2 ja jäädes liigas alla Galatasarayle, soovib Canary leida lohutust karikavõistlustel. Hiiglaste õudusunenägu Kayserispor ootab järjekordset üllatust. Veerandfinaalid mängitakse väljalangemismeetodil. Fenerbahçe – Kayserispor mängu võitja läheb poolfinaalis vastamisi Sivassporiga.

Jorge Jesusi visadus mängida kõrge raskusastmega mänge kolmikkaitsega jätkus ka Beşiktaşi derbis. Fenerbahce kaotas taas. Kogenud treener valmistub Kayserispori kriitilises heitluses sammu tagasi neljamehekaitsesse. KadıköyEeldatavasti teeb kollane-mereväesinine Beşiktaşi derbis võõrsil vahetuse aastal toimuvas matšis. Kahe kaitsja naasmisega Kayseri vastu ilmus Serdar Azizi jaoks taas klubi tee. Kogenud treeneril peaks täna õhtul kaasas olema Mert Hakan Yandaş ja Joao Pedro. Kui Zajc ja İsmail teenivad eeldatavasti keskväljal, siis İrfan Can Kahveci naaseb kell 2.

Tundub, et täitub ka fännide soov näha igas kohtumises väljakul Arda Gülerit. Noor talent, kes on Beşiktaşi võitluse täht, astub väljakule 11-aastaselt Kayserispori võitluses. Samuti on Jorge Jesusel võimalik Samuel lõigata, Ferdi paremalt vallandada ja Alioskit vasakkaitses mängida, kuid vähese õnnega.

Ringi pääsenud meeskond mängib Sivassporiga.

Fenerbahçe-Kayserispori mängu võitja läheb poolfinaalis vastamisi Sivasspor-Gaziantepi mängu võitjaga. Pärast 6. veebruari maavärinat loobus Gaziantep aga kõigilt turniiridelt. Seetõttu pääses Yiğido automaatselt poolfinaali. Tänaõhtuse kohtumise võitjameeskond läheb vastamisi punavalgetega. Poolfinaalide esimesed mängud peetakse 2., 3. või 4. mail. Kordusmängude ajakava pole veel selgunud.

Kayserispor võitis viimase matši

Mõlemad meeskonnad jagasid eelmisel hooajal oma trumpe Türgi karikavõistlustel. Kaheksandikfinaali matš Kadıköysisse mängiti. Kuigi İsmail Kartali Fenerbahçe saatis 45. minutil Hikmet Karamani juhtimisel Kayserispor Castle'i väravasse 21 pealelööki, ei suutnud nad võrke õhutada. Kollase-mereväesinise meeskonna Ramazan Civeleki viimase minuti karistuslöögi väravaga oli Kayseri meeskond, kes läbis ringraja suure üllatusega.

Fenerbahce ja Kayserispor on Türgi põllumajanduse karikasarjas seni vastamisi olnud 13 korda. Kahe meeskonna seni peetud kohtumistes on kollane-tumesinine võitnud 7 korda. Canary sai ühe neist võitudest penaltitega. Kui 3 kohtumist lõppesid viigiga, siis kollane-punane võitis 3 kohtumist.

Kahe meeskonna vahel peetud kohtumistes Türgi karikasarjas võitis Fenerbahçe tuuri 6 korda, Kayserispor suutis vastase ühe korra välja lülitada. Kollane-tumesinine ja kollane-punane võistkonnad võistlesid koos ka grupifaasis 1 korda karikavõistlustel. Kui Kayseri võitis gruppides peetud kolmest matšist 2, siis 3 kohtumist lõppesid viigiga.

Kayseri esindaja alistas möödunud hooaja viimases 16 voorus Fenerbahçe 1:0 ja pääses järgmisse ringi.

Kuidas Fenerbahçe veerandfinaali jõudis?

Sel hooajal Türgi karikasarja 5. ringist alustanud Fenerbahce alistas Istanbulspori 3:1. Kollane-Mereväesinine pääses seejärel veerandfinaali, alistades viimases 16. voorus Çaykur Rizespori 2:1.

Kuidas Kayserispor veerandfinaali jõudis?

3. ringist karikasarja kuulunud Kayserispor alistas viimases Iğdır FK 2:1, Sivas Belediyespori 4. ringis 1:0, Gençlerbirliği 5. ringis 2:0 ja Antalyaspori 16. ringis 2:0. ümmargune.. Kõrvaldati .punktidega.

Viimasest 10 kohtumisest, mida Fenerbahçe ja Kayserispor Superliigas ja Türgi karikasarjas mängisid, võitis kollane-tumesinine meeskond 7 ja kollane-punane meeskond 1.

Millal on Fenerbahçe-Kayserispor mäng, mis kell, mis kanalil?

Täna õhtul Ülkeri staadionil mängitavast Fenerbahce-Kayserispor kohtumisest, mis algab kell 20.30, teeb otseülekande A Spor. Otsetulemused ja kõik Volkan Bayarslani juhitava matši üksikasjad on meie uudistes.

Fenerbahce-Kayserispor tõenäoline 11s:

Fenerbahçe: Altay, Samuel (Alioski), Samet, Szalai, Ferdi, İsmail, Zajc, İrfan Can, Arda, Rossi, Valencia

Kayserispor: Bilal, Gokhan, Kolovetsios, Arif, Carole, Mensah, Ackah, Cardoso, Kemen, Mane, Thiam

Fenerbahce 3:1 Kayserispori matši otsejutustus, mis on mängu tulemus?

8′ Valencia söödust tabas seisu Emre Mor.

Pärast 9' väravat kostis Fenerbahçe tribüünilt "Juhatuse tagasiastumise" hääli.

18′ Kolovetsios tabas nurgalöögist palli hästi ja lõi peaga värava. Kolovetsios lõi oma Türgi karjääri jooksul oma kolmest väravast 3 Fenerbahçe vastu.

30′ Mane vahetas välja Kayserispor'da Emrah Başsan.

36′ Serdar Dursun lõi karistusala parempoolsest diagonaalist tehtud löögist napilt väravast mööda.

42′ Seisukoha lõpetas Emre Mor Serdar Dursuni seinasöödu järel.

59′ Serdar Dursun hindas väravavaht Cenk Göneni suure vea ja lõi värava.

60' Pärast 3. väravat kostis tribüünilt "juhtkonna loobumise" rõõmuhõiskeid.

63′ Fenerbahce vilistas, kui mängu astusid Arao ja İrfan Can Kahveci.

72′ Jorge Jesus vastas käed avamisega vastu Fenerbahce tribüüni, kes reageeris, kui pall Araole jõudis.

78′ Fenerbahces Enner Valencia asemel liitus mängu Arda Güler. Samal ajal kui mõned tribüünid vilistasid Valenciat; Mõned aplodeerisid.