Fantarium24 Besiktas Giresunspor vaata mängu otseülekannet Justin TV paroolita Selcuk Sports Bjk Giresun otseülekande link

Vaadake Fantarium Besiktas Giresunspor otseülekannet, vaadake Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresuni otseülekannet

Liider Beşiktaş läheb Spor Toto Superliiga 28. nädalal väljakul vastamisi Giresunsporiga. Giresunsporil on edu nendes matšides, mida Beşiktaş on viimastel aastatel Superliigas Giresunsporiga mänginud. Fännid, kes soovivad Beşiktaş Giresunspori matši otseülekandes vaadata, otsivad, kuidas BJK Giresuni matši tasuta otseülekandes vaadata. Selçuki sport Besiktas Giresunspor vaadata mängu otseülekannet Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun otseülekanne vaadata ebaseaduslik link. Millal tehakse Beşiktaş Giresunspori matš otseülekandes?

Selcuk Sports Besiktas Giresunspor kohtumist otsepildis jälgida

KadıköyTürgis Fenerbahçe kukutamisega liiga saldoseisu muutnud Beşiktaş võõrustab Giresunsporit, et tõsta oma võiduseeria 5 mänguni. Millal on Beşiktaş-Giresunspor matš, mis kell, mis kanalil? Vastused küsimustele, võimalikud 11-d ja mängueelsed üksikasjad on meie uudistes. KadıköyFenerbahçe 4:2 alistanud ja moraali tõstnud Beşiktaş võõrustab Superliiga 28. nädalal Giresunsporit. Şenol Güneşi õpilased loodavad sel hooajal teist korda 5-mängulise seeria püüdmisele, alistades Musta mere esindaja. Fenerbahçe võidu mõjul täituvad fännid täna õhtul eeldatavasti staadioni täielikult.

toetaja24 Besiktas Giresunspor live match watch

Spor Toto Superliiga 28. nädalal lähevad Vodafone Park Stadiumil vastamisi Beşiktaş ja Giresunspor. Kell 20.30 algavas kahe meeskonna heitluses vilistab kohtunik Atilla Karaoğlan. Karaoğlani abilisteks saavad Ceyhun Sesigüzel ja Abdullah Bora. Sarper Barış Saka on kohtumise 4. kohtunik, Özgür Yankaya istub kohtumises VAR-i toolil. AVAR-is saadavad Yankayaga Volkan Bayarslan ja Süleyman Özay.

justin TV Besiktas Giresunspor Vaata mängu otseülekannet

Kameruni mustvalgete staari Vincent Aboubakari kolmas ametiaeg Black Eagle'is algas aeglaselt. Esimeses 4 matšis vaikinud kogenud ründaja jättis oma jälje 4 viimasele matšile. Edukas mängija, kes näitas oma kvaliteeti 4 väravaga Ankaragücü, Başakşehiri, İstanbulspori ja Fenerbahçe vastu, plaanib täna õhtul Giresunspori vastu värava lüüa.

Vaata Besiktas Giresunspori matši telekanalist Selcuk Spor

Jätkates tulemuslikku esinemist kogu nädala jooksul tehtud meeskonnatöös, on nime eesmärk nii oma meeskonnale võit tuua kui ka täna löödud väravatega punktide arv järjest 5-ni tõsta. Treener Şenol Güneş on tänaõhtuse mängu eel Aboubakari vastu väga kindel... Kogenud treener mängib ründeliinis; eepiline lahing

Besiktas Giresunspor Mis kell matši otseülekanne tehakse?

Beşiktaş-Giresunspor mängust, mis mängitakse täna õhtul Vodafone Parkis ja mis algab kell 20.30, teeb otseülekande beIN Sports 1. Meie uudistes on 90 minuti otsesaadete järelkontroll, mida juhib Atilla Karaoğlan.

Beşiktaş-Giresunspor tõenäoline 11s:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Cenk, Aboubakar

Giresunspor: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Gorkem, Mert, Savicevic, Bajic

Besiktas 2-1 Giresunspor matši otsekommentaar

3′ Cenk Tosun tegi hea pealöögi, kuid väravavaht Ferhat domineeris kergelt talle peale kukkunud palli.

5′ Nathan Redmondi tabamusega saavutas Ferhat taas pallikontrolli.

10′ Alexis Perezi ja Vincent Aboubakari vahel on pinge. Aboubakar reageeris Perezi sekkumisele. Teiste mängijate sekkumisel pinge ei tõusnud.

13′ Redmondi suurepärane rünnak, Cenk Tosun tegi kõva löögi, kuid pall läks tipust minema.

21′ Giresunspori kasuks lõi Rijad Bajic. Karistusalas palliga vastu tulnud Bajic suutis Mert Günokit taga ajada.

23′ Vincent Aboubakar lööb väga healt positsioonilt, kuid ei suuda Ferhat Kaplanit alistada.

30′ Cenk Tosun kohtub kaitsest kaugele jääva väravavahiga. Giresunspori väravavaht Ferhat Kaplan tegi 8 minuti jooksul esipositsioonilt kaks tõrjet.

34′ Vigastatud Cenk Tosun ei suutnud mängu jätkata. Tema asemel tuli Gedson Fernandes.

37′ Beşiktaş võitis penalti. Palli, mille Salih täita tahtis, sekkus Alexis Perez.

39′ Vincent Aboubakar saatis penaltist palli väravavahiga erinevatesse nurkadesse.

42′ Rachid Ghezzal tabab palli.

45+1′ Giresunspori mängumees Alper lõi settpalliga vaba positsiooni peaga, kuid pall läks halvasti.

45+2′ Kuwas saab tugevate vastulausete peale kollase kaardi.

45+5′ Aboubakar tõrjub võrku parempoolsest diagonaalist. Kameruni ründaja seisis Giresunsporis Alexis Perezi ees ja rõõmustas värava üle. Kohtumise alguses oli kahe mängija vahel pinge.

Vaadake Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspori matši otseülekandes Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun vaadake selcukspori matši Vaadake Beşiktaş Giresuni matši Vaadake Besiktase matši otseülekandes. Vaadake Besiktasi fännimängu Besiktas illegaalne Justin24 tvunXNUMX mängu. Bjk Vaata Giresuni mängu Bein Sports Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Giresun krüptimata kella jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor otseülekannet vaadata Netspor Bjk Giresuni matši Beşiktaş Giresunspori mängu otseülekannet C Sports Selcuk TV Justin tv olla

toetaja24 Besiktas Giresunspor Vaadake matši otseülekannet, vaadake tasuta tasuta lekkeid, vaadake Justin TV-d, Jojobeti TV-d, Matbeti tasuta matši Vaadake Fantarium24 Beşiktaş Giresunspori otsemänge, vaadake tasuta tasuta lekkeid, vaadake Justin TV-d, Jojobeti TV-d, Matbeti tasuta matše