Hunters Wind kickpoksi maailmameistrivõistlustel

Istanbulis peetud 8. Türgi lahtistel kickpoksi maailmakarikavõistlustel 4 sportlasega osalenud Avcılari valla spordiklubi naasis 3 medaliga. Esimesena õnnitles Avcılari linnapea Turan Hançerli sportlasi, kes võitsid oma aladel 1 kulla, 1 hõbeda ja 1 pronksmedali.

Eduga endale nime teinud Avcılari valla spordiklubi ei naasnud 8. Türgi lahtiselt kickpoksi MM-ilt tühjana. Avcılari meeskond osales 17 sportlasega turniiril, mis peeti Istanbulis 21.-42. maini ja millest võttis osa 3549 sportlast 4 riigist. Avcılari üks sportlastest Kemal Muhsin Şahin võitis pärast võistluslikke matše 81 kg meistrina kuldmedali. Hõbemedali saavutas teisena raskekaalus võistelnud Veysel Turan Şahin ja kolmandana pronksmedali 65 kg K1 kategoorias võistelnud Ece Kayış.

Hançerli: "Esindame uhkusega oma lippu"

Avcılari linnapea Turan Hançerli õnnitles sportlasi pärast võistlusi; "Jahimehed on meistrite linn. Esindame uhkusega oma lippu. Me oleme väga õnnelikud. Oleme saavutanud ajaloolisi edusamme rahvusvahelisel areenil. Olime uhked meie Avcılari valla spordiklubi sportlaste saavutuste üle Istanbulis peetud 42. Türgi lahtistel kickpoksi maailmakarikavõistlustel, kus osales 3549 sportlast 8 riigist. Õnnitlen südamest Kemal Muhsin Şahinit, kes võitis oma kategooriates kuldmedali, Veysel Turan Şahinit, kes võitis hõbemedali ja Ece Kayışi, kes võitis pronksmedali. ütles.