MTB Night Cup näitas suurt elevust

Maailma ainus rahvusvaheline öövõistlus MTB Night Cup, mis korraldati Sakarya Bike Festi raames ja kus Sakarya pealinna omavalitsus võõrustas staarsportlasi, oli suure põnevuse tunnistajaks.

Sakarya Metropolitan Municipality korraldab sel aastal, nagu igal aastal, maailma kõige mainekamaid jalgrattavõistlusi. Põnevust tõstavad Sakarya Bike Festi raames peetavad MTB maastikuratta, BMX superkrossi ja Tour Of Sakarya rahvusvahelised maanteerattavõistlused.

Täna Tour Sakarya 1. etapi sõitudega alanud hiigelkorraldus jätkus ööjooksuga. Sunflower Cycling Valleys algas maailma ainus rahvusvaheline öösõit MTB Sakarya Night Cup.

Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) organisatsiooniga alustati Euroopa kõige ulatuslikumas rajatises hingematvat võitlust. Staarpedaalid läbisid pimedas ükshaaval väljakutseid pakkuvad maastikurattarajad, et jõuda võistluse lõpuks poodiumile.

Jooksus, milles osales 20 naist ja 36 meest, sõideti 4 meetri pikkune rada. Võistlus, kus mehed võistlesid 400 ringis ja naised 7 ringis, kestis orienteeruvalt 6 tundi. Poodiumile tõusid 2 eraldi kategoorias, naised ja mehed, rajad kiireima ajaga läbinud võidusõitjad.

Meeste arvestuses võitis esimese medali Austria jalgrattur Gregor Raggi ajaga 1.15.32, teiseks tuli šveitslane Usrin Spescha ja kolmandaks ukrainlane Dmytro Titarenko. Naiste arvestuses lõpetas esimesena Kasahstani sportlane Alina Sarkulova ajaga 1.18.38, teiseks tuli ungarlanna Virag Buzsaki ja kolmandana lõpetas sõidu kasahh Tatjana Geneleva.