Castrol Ford Team Türkiye poodiumil koos Ali Türkkaniga autoralli esimesel MM-võistlusel

Castrol Ford Team Turkey saavutas tähtsa võidu saavutades MM-ralli Itaalia-Sardiinia etapil WRC1 arvestuses 3. koha, mis on vormel 3 järel üks populaarsemaid meistrivõistlusi autospordis.

Hooaja ühel raskemal katsumusel ralli esimeselt etapilt silmapaistvat minekut näidanud noor piloot Ali Türkkan ja kogenud kaaspiloot Burak Erdener tõestasid taas oma oskusi ja oma sõidukite kiirust kogu maailmale.

Castrol Ford Team Turkey, mis jättis oma märgi ajalukku Türgi esimese EM-ralli võiduga, tõestas oma edu, nähes taas autoralli MM-sarjas (WRC) poodiumit, kus asuti taas rajale. aastal peetud autoralli MM-sarja Sardiinia etapil sai Castrol Ford Team Turkey väljakujunenud sponsorite ja Türgi Autospordiföderatsiooni (TOSFED) toel Türgit WRC1 kategoorias esindanud noor piloot Ali Türkkan. Itaalia 4.-2023. juunil 3 ja tema kogenud kaaslane -piloot Burak Erdener saavutasid 3. koha poodiumil.

Võisteldes võimsate ja täielikult uuendatud väliskujundusega Fiesta Rally3 sõidukitega, näitasid Türkkan ja Erdener ralli esimesel etapil kõrget jõudlust, mis on üks hooaja kõige keerulisemaid katsumusi koos poriste etappidega. Duo demonstreeris taaskord nii oma oskusi kui ka oma sõidukite kiirust rahvusvahelisel areenil.

Ali Türkkan ja Burak Erdener stardivad Eestis, Soomes ja Kreekas pärast Itaaliat autoralli MM-sarja raames.

Bostancı: Oleme oma eesmärkidele sammu võrra lähemal

Toetades duot oma piloodi treeneri ja koordinaatorina, ütles Castrol Ford Team Turkey meisterpiloot Murat Bostancı võidu kohta järgmist: „Ali Türkkan ja Burak Erdener tegid Sardiinia etapil, kus konkurents oli äge konkurentsitihe mudaste etappide tõttu. paduvihm kolm päeva. nad esinesid. Edukas Türgi esindamine WRC3 kategoorias ja poodiumil olemine näitab, kui andekad nad on. Selle kolmanda kohaga oleme sammu võrra oma eesmärkidele lähemal. Aitäh kõigile, kes selle õnnestumisele kaasa aitasid. Castrol Ford Team Turkeyna usume, et saavutame oma väljakujunenud sponsorite ja TOSFEDi toel tulevikus suuremaid võite.

Murat Bostancı jätkab oma paljude aastate jooksul nii Türgis kui ka Euroopas omandatud kogemuste ja teadmiste edasiandmist meeskonda.

Türkiye ajaloo suurim edu on Castrol Ford Team Turkey

Castrol Ford Team Turkey saavutas Türgi autospordis suurima edu, võites 2017. aastal Türgile Euroopa rallimeeskondade meistrivõistlused.

2008. aastal esimest korda WRC-sarjas osalenud Castrol Ford Team Turkey võitis FSTI klassis esimese, teise ja kolmanda koha. Seejärel võistles ta 2013. aastal koos Murat Bostancıga juunioride WRC (juunioride maailmameistrivõistluste) klassis. Viimasena sõitis ta 2018. aastal ralli maailmaetapil koos Buğra Banaziga Junior WRC klassis ja Murat Bostancıga WRC2 klassis.

3. aastal sündinud noor piloot Ali Türkkan ja tema kaaspiloot Burak Erdener, kes tänavu esindasid meie riiki edukalt WRC1999 sarjas Castrol Ford Team Turkeyga, saavutasid võõrsil palju edu. Duo võitis Türgi ainsa medali 2022. aasta FIA motospordimängudel, kus osaleti Türgi rahvusmeeskonnana TOSFEDi toel. Ali Türkkan seevastu võitis koos kaaspiloodi Onur Vatanseveriga 2021. aastal autoralli Euroopa karikasarja noorte juhtide ja kaherattaveo meistritiitli ning Balkani autoralli karikasarjas noorte pilootide ja kaherattaveo meistritiitli.

Türgi noorim rallimeeskond Castrol Ford Team Turkey astub kindlaid samme Türgi ralli meistrivõistluste 26. hooajal oma 16. meistritiitli poole.