Turkcelli naiste jalgpalli superliiga meister

Turkcelli naiste jalgpalli superliiga finaalis alistas Ankara suurlinna Fomget GSK Fenerbahçe 4:2 ja tuli meistriks.

Turkcelli naiste jalgpalli superliiga finaalis läksid Izmiri Alsancak Mustafa Denizli staadionil vastamisi Ankara suurlinnavalitsus Fomget GSK ja Fenerbahce.

Kollane-tumesinine meeskond lõpetas kohtumise esimese poolaja 9:1 eduseisul Zenatha Colemani 0. minuti penaltist löödud väravaga. Ankara suurlinnavalitsus Fomget GSK tasakaalustas seisu Daria Apaneschenko penaltist 90 +8 ja kohtumine läks lisaajale.

Fenerbahce Ecem Cümert sai 95. minutil punase kaardi.

ABB Fomget GSK asus Armisa Kuci 96. ja 107. minuti väravatest 3:1 juhtima. Zenatha Coleman vähendas 110. minutil vahe ühele, kuid 114. minutil taaskord lavale astunud Armisa Kuc määras kohtumise seisu 4:2. Ankara suurlinnavalitsus Fomget GSK võitis selle tulemusega oma ajaloo esimese Turkcelli naiste jalgpalli superliiga meistritiitli.

Parimateks mängijateks valiti Fenerbahçest Alice Kusi ja Zenatha Coleman.