Mida oodata UEFA Euroopa liiga alagrupiturniiril: põhiteemad

Vennad on "Liverpooli" Euroopa kampaanias erinevatel pooltel, 1981. aasta meistril "Ajaxil" seisab B-grupis ees raske ülesanne. Hooaja 2023/24 UEFA Euroopa liiga alagrupiturniiri loosimine on toonud kaasa mitmeid huvitavaid matše, sealhulgas E-grupi vendade kokkupõrge põneva B-grupi vahel.

Selles artiklis toome välja mitmed võtmepunktid, mida ettevõte pakkus enne võistluste algust. Peame märkima, et paljud panustajad teevad juba panuseid Euroopa liiga esimese vooru matšidele. Lisaks spordiüritustele panustamine Pin-Up firma kodulehel kasiino Samuti on võimalus mängu mängida.

Niisiis, rühmaetapi peamised ja huvitavamad teemad.

E-grupi vennad lähevad vastamisi

Kolmekordne meister “Liverpool” on loosi järel kindel, et pääseb play-off’i, kus ollakse samas grupis hooaja 2022/23 veerandfinalistide “LASKi”, “Toulouse’i” ja “Unioniga” . Punased kohtusid Prantsusmaa klubiga korra ja võitsid hooaja 2007/08 UEFA Meistrite liiga kolmandas eelringis kahes kohtumises skooriga 5:0. Kodus võib aga olla vastakaid emotsioone, kui McAllister läheb vastamisi "Punaste" poolkaitsja Alexise venna Keviniga, "Unioni" kaitsjaga.

Jürgen Klopp viis oma esimesel hooajal “Anfieldil” “Liverpooli” Euroopa liiga finaali, alistades veerandfinaalis mäletatavasti Dortmundi, kuid kaotas Baselis “Sevillale”. Viimasel kuuel hooajal kolm korda Meistrite liiga finalistid olnud "punased" soovivad pärast 1973., 1976. ja 2001. aasta võite oma kollektsiooni lisada neljanda UEFA karika/Euroopa liiga karika.

"Kajakad" üritavad tõusta

B-grupis läheb UEFA karika 1992. aasta tšempion “Ajax” vastamisi kolmekordse finalisti “Marseille”, Ateena AEK ja uustulnuka “Brightoniga”. Kaks paremat meeskonda on UEFA turniiride play-off etappidel korduvalt kohtunud. Hooajal 1971/72 saavutas ta UEFA Champions Cupi teises ringis “Ajaxi” võidu ja võitis selle auhinna ning hooajal 1987/88 saavutas võidu karikavõitjate karikavõistluste veerandfinaalis. . “Marseille” võitis UEFA Euroopa Liiga hooaja 2008/09 play-off etapis lisaajal hingematva kohtumise.

Kumbki pool pole eriti kartlik Kreeka meistrite AEK ja Itaalia treeneri Roberto De Zerbi juhitud "Brightoni" vastu. Pärast edukat kampaaniat kõrgliiga tugevaimate meeskondade vastu ja eelmisel hooajal saavutatud kuuendat kohta ootavad “Kajakad” pikisilmi mängu kontinendi suurklubide vastu. Pole mingit garantiid, et "Marseille" ja "Ajaxi" staatus ja tase on võitluses "Brightoniga" põhiargumendiks.

Endised meistrid proovivad uuesti

Pärast kaotust juunis Budapestis seitsmendale meistrile Sevillale jätkavad UEFA konverentsiliiga esimese hooaja võitjad Euroopa au jahtimist koos "Roma", "Slavia" Praha, "Sheriffi" ​​ja "Servettega". “Giallorossi” ja “Slavia” läksid vastamisi 1996. aasta meeldejäävas veerandfinaalis, kus endine Manchester Unitedi ääremängija Karel Poborsky lõi esimeses ringis värava ja seejärel korduskohtumises värava, andes “Slaviale” edu. võimalus pääseda poolfinaali.

Slavia naaber “Sparta” läheb hooajal 2021/22 taas vastamisi “Rangersiga”, kellega ollakse ühes grupis. David Hancko pealöögiga saavutas Tšehhi pealinnas “Sparta” kahtlase 1:0 võidu, kuid Alfredo Morelose kaks väravat andsid Glasgow’s võidu “Rangersile”, mis viis Giovanni van Bronckhorsti meeskonna play-off’i. Võib-olla oleks parem kättemaksu oodata.