Ta naeris 1969. aasta Mardini spordimajas

TFF 3. liiga 1. grupi 19. nädala mängus võõrustas Mardin 1969 Spor Kasımi linnastaadionil 21 Küçükçekmece Sinop Spor. Berk Sipahi juhitud kohtumise esimesel poolajal asus külalismeeskond Küçükçekmece Sinop Spor Emre Öztürki nurgalöögist 45+3 löödud väravast 0:1 juhtima. Selle skooriga lõppes kohtumise esimene poolaeg.

Esimesel poolajal entusiastlikku mängu jätkates hakkas Mardin 1969 Spor positsioone leidma teisel poolajal. Rünnakuid jätkates viigistas võõrustaja Mardin 1969 Spor 60. minutil Ali KemaL Özkaniga 1:1. Mardin 1969 Spor – Küçükçekmece Sinop Spor jätkas oma fännide toel raskeid aegu. Seekord astus 66. minutil lavale Emirhan Özyaşar, kes viis oma meeskonna 2:1 juhtima.

Selle tulemusega suurendas Mardin oma punktid 24-ni ja jätkas oma taotlust 1969. aasta spordi play-offi.