Özlüce Doğa kolledž alustas Türgi meistrivõistlusi võiduga

Istanbulis algasid 2023-2024 õppeaasta koolispordi korvpalli noormeeste Türgi meistrivõistlused. Bursa tšempion Private Özlüce Doğa College, mis koosneb TOFAŞ spordiklubi noormängijatest, läks 11.-15. märtsini 2024 toimuvas keskkoolide Türgi meistrivõistluste finaalturniiril A-grupis vastamisi Eramees Gaziantep Doğa Anatoolia keskkooliga. Esimese perioodi 23-21 taga vastase vastu lõpetanud Bursa meeskond läks riietusruumi seisuga 35-56; Nad võitsid kohtumise 41:73, juhtides viimasel veerandajal 54:85. Kohtumises tõi Halim Yıldırım 14 punkti ja 8 lauapalli; Ömer Alp Engin 10 punkti-3 resultatiivset söötu; Yücel Çağın Başaran viskas 10 punkti ja andis 3 korvisöötu; Özlüce Doğa College läheb teisipäeval, 12. märtsil kell 12.00 grupi teises mängus vastamisi Anakent College'iga.

Istanbulis Ahmet Cömerti spordihallis ja Başakşehiri spordikompleksis peetavate keskkoolide Türgi meistrivõistluste meister selgub reedel, 15. märtsil. Turniiri finaalmängu teeb otseülekande TRT Spor Yıldız.